Hizmetlerimiz

Moto Kurye
Motorlu Kurye, moto kurye hizmetinde İstanbul'da bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılması gereken gönderilerinizi ataşehir kuryelerle en kısa sürede ulaştırılmasıdır.

Ekspres Kurye
Bu hizmette Ekspres Kurye gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alıp hiçbir adrese uğramadan sizin belirttiğiniz adrese özel olarak gidilip kurye teslimatı gerçekleşir.

Acil Kurye
Acil Kurye hizmeti ekspres kurye gibi yine sadece sizin acil gönderiniz için hizmet veren en öncelikli ve en hızlı ataşehir moto kurye gönderim türüdür.

Gece Kurye
Gece Kurye hizmetinde evrağınızı almak için 19:00'dan sonra nöbetçi kalan moto kuryelerden size en yakın olanı yönlendirilir ve evrağınızı aldıktan sonra hızlı bir şekilde teslim eder.

Arabalı Kurye
Arabalı Kurye hizmeti acil kuryelerin taşıyamayacağı büyüklük ve ebattaki gönderiler içindir. Büyük boy koli veya ağır gönderilerin taşınmasında tercih edilen gönderim türüdür.

Yaya Kurye
Yaya Kurye Kredi ve banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, dergi, süreli yayınlar, toplantı ve kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir.

Hizmetlerimiz

Sosyal A?lar

Motorlu Kurye Facebook Motorlu Kurye Twitter Motorlu Kurye Google+ Motorlu Kurye Pinterest Motorlu Kurye - Sitemap

Moto Kurye

?leti?im Bilgileri

Sayfa Ba??
Moto Kurye